Silniki elektryczne jednofazowe i trójfazowe

Szukają Państwo sklepu w Warszawie, który sprzedaje wysokiej jakości urządzenia napędowe? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znaleźć można solidnie wykonane i wyjątkowo wytrzymałe silniki elektryczne jednofazowe i trójfazowe oraz inne rodzaje silników.

Silniki elektryczne trójfazowe, dostępne w ofercie sklepu SILPOL w Warszawie, znajdują szerokie zastosowanie w napędzie wielu różnych maszyn stosowanych powszechnie w przemyśle, rolnictwie czy gospodarstwie domowym w zakresie mocy od kilku do kilkuset kilowatów. Silniki elektryczne trójfazowe wyróżniają się prostą budową, łatwą obsługą oraz niskimi kosztami eksploatacji.

 

Budowa silnika elektrycznego

Silniki elektryczne jednofazowe, sprzedawane w sklepie SILPOL, przeznaczone są do pracy w warunkach klimatu umiarkowanego. Przystosowane do współpracy z siecią jednofazową silniki, znajdują zastosowanie w napędach urządzeń rolniczych, sprzętu gospodarstwa domowego, przemyśle lekkim oraz automatyce.

Dodatkowo nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy zajmują się naprawą i przewijaniem silników zakupionych w sklepie SILPOL w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie pytań prosimy o kontakt z obsługą sklepu z silnikami elektrycznymi.

 

Prowadzimy sprzedaż i serwis silników elektrycznych indukcyjnych o mocy od 0,04 kW do 355 kW w wykonaniach standardowych i specjalnych:

Adaptujemy silniki do napędu nietypowych urządzeń. 

Silniki indukcyjne 3-fazowe przeciwywbuchowe: