Serwis przekładni

Szukacie Państwo niezawodnej firmy oferującej serwis przekładni? Interesuje Was firma z bogatym doświadczeniem, a więc sprawdzona i niezawodna? Zapewniamy, że trafiliście pod właściwy adres. Na rynku jesteśmy obecni od 1948 roku. Przez wszystkie lata naszej działalności zdobywaliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie, które dziś pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Jedną z głównych gałęzi naszej działalności jest profesjonalny serwis przekładni. Działamy szybko i terminowo, a do tego rzetelnie i sumiennie. Naszym mocnym atutem jest wykwalifikowany personel oraz nowoczesne zaplecze sprzętowe.

Oferowany przez nas serwis przekładni obejmuje m.in. okresowe przeglądy, konserwacje i usuwanie usterek. Świadczymy usługi w zakresie gwarancyjnego i pogwarancyjnego serwisu motoreduktorów.

serwis przekładni

Naprawa przekładni

Profesjonalna regeneracja polega na jej starannym demontażu, umyciu przekładni, weryfikacji usterki (ocenie stopnia przydatności określonych elementów do dalszej eksploatacji), następnie przedstawiamy najbardziej optymalną ofertę na naprawę. W zależności od potrzeb, możemy wykonać serwis mechaniczny reduktora polegający na: wykonaniu uszkodzonych kół zębatych i ich wymianie, regeneracji gniazd łożyskowych, wymiany uszczelnień i oleju. Zakończeniem naszych prac jest montaż reduktora i sprawdzenie parametrów pracy na biegu jałowym.

Serwisując przekładnie, dajemy naszym Klientom gwarancję jakości wykonanej usługi, co w efekcie pozwala obniżyć koszty eksploatacji.

Naprawa przekładni