Przewijanie silników elektrycznych

Szukacie Państwo sprawdzonej i niezawodnej firmy oferującej serwis silników elektrycznych? W kręgu Waszych zainteresowań znajduje się przezwajanie, przewijanie lub regenerowanie silników elektrycznych? Gwarantujemy, że trafiliście pod właściwy adres! Dzięki długiej obecności na rynku od 1948 roku, bogatej wiedzy i doświadczeniu w branży elektromechanicznej, możemy zaoferować kompleksowe usługi z zakresu serwisowania silników. Tak naprawdę jesteśmy w stanie wykonać każdą usługę na najwyższym poziomie. Naszym największym atutem jest zespół wysokiej klasy specjalistów, który doskonale zna się na napędach elektrycznych. Potwierdzeniem jakości naszych usług jest bogate grono zadowolonych Klientów, którzy chętnie do nas wracają i równie chętnie polecają nas swoim znajomym.

Serwisujemy wszystkie rodzaje silników elektrycznych. Naszą specjalnością jest przezwajanie i regeneracja silników elektrycznych. Oferujemy również przezwajanie cewek hamulców elektromagnetycznych, elektrowibratorów, luzowników. Wykonujemy naprawy mechaniczne takie jak: wymianę łożysk, regenerację gniazd łożyskowych, regenerację wałów. Po zakończeniu naprawy, każdy napęd elektryczny jest sprawdzany na biegu jałowym na stacji prób. Na wszystkie nasze usługi serwisowe dajemy Państwu gwarancję. W sytuacjach awaryjnych, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Nasi pracownicy z zaangażowaniem podchodzą do swoich obowiązków, dzięki czemu przezwajanie i regenerowanie silników elektrycznych jest u nas wykonywane szybko, sprawnie i rzetelnie.

naprawa silników elektrycznych

Przewijanie silników

Przewijanie (inaczej przezwajanie) silników elektrycznych to jedna z głównych gałęzi naszej działalności. Przezwajamy różnego rodzaju silniki zarówno jedno, jak i wielobiegowe. Przezwajamy silniki dźwigowe, od luzowników, wibratorów, suwnic, transformatorów, wirników i sprężarek. Problemu nie sprawiają nam silniki pierścieniowe, komutatorowe prądu stałego i zmiennego, silniki wolnoobrotowe oraz silniki ze specjalnymi uzwojeniami.

Przy okazji napraw silników elektrycznych, możemy także przezwoić różnego rodzaju cewki, transformatory, elektrosprzęgła, hamulce elektromagnetyczne. Przywiązujemy dużą wagę do jakości wykonywanych prac. Zaopatrujemy się w wysokiej klasy materiały, które ułatwiają nam świadczenie poszczególnych usług. Stosujemy najwyższej jakości materiały izolacyjne. Po remoncie, każde urządzenie poddajemy niezbędnym próbom.

przewijanie silników elektrycznych